PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחשב לא מזהה את האייפון

arye770
01-02-11, 20:14
תודה על הרצון לעזור

יש לי כמה בעיות שהראשונה מהם זה שהמחשב לא מזהה תאייפון.

אז ככה ,יש לי אייפון 3gs 16g גירסה 3.1.3 פרוץ. האייפון היה מסונכרן עם המחשב נייד שלי (pc), לפני שבוע פירמטתי את המחשב נייד והיתקנתי win 7. אני מנסה לחבר את האייפון והוא לא מזהה את האייפון והוא לא מזהה שהאייפון מחובר.

השאלות שלי:
1- מה הסיבה שהוא לא מזהה את האייפון?.
2- איך אני מגדיר שהמחשב הזה יהיה של האייפון, (הבנתי שהייתי צריך לעשות משהו לפני הפירמוט (לקחת ID או משהו) אבל לא ידעתי את זה בזמן).
3- איך אני עושה שאחרי שהמחשב יזהה אותו הוא לא ימחק לי את האפליקציות גם הפרוצות וגם הרגילות מהאפ- סטור באייפון? (אין לי בעיה עם אנשי קשר ומוסיקה, רק את התמונות ואפליקציות אני צריך שלא ימחקו)

תודה על העזרה אבי וליאור

אבי לנדאו
01-02-11, 20:19
אז ככה המחשב לא מזהה בכלל או שיש הודעת שגיאה?

arye770
01-02-11, 20:20
לא מזהה בכלל. האייטונס לדקה נתקע, ואז עובד בלי להראות שום אייפון שמחובר

arye770
01-02-11, 20:24
אבי, יש מצב שבטעות קיבלתי user id 7709? "770"

arye770
01-02-11, 20:35
אבי אתה איתי?

אסף מורז
01-02-11, 20:37
תנסה ברגע שאתה מחובר עם המכשיר והאייטונס דולק ברקע לנתק אותו מכבל ה- usb ולהחזיר אותו בחזרה. תנסה גם להחליף פורט usb במחשב. יכול להיות שזו בעיה של כבל, של יציאת usb במחשב או של המכשיר עצמו. אם זה לא הולך הייתי ממליץ לנסות להכניס אותו למצב dfu ולבדוק האם הוא מזהה. אם כן, נמשיך משם :)

arye770
01-02-11, 20:43
מצב dfu לא יכול למחוק לי תאייפון או משהו כזה?

אבי לנדאו
01-02-11, 20:47
כל עוד לא תלחץ על כלום באייטונז לא ימחק כלום
ד"א ניסת לחבר את האייפון במחשב אחר?

arye770
01-02-11, 20:49
אבל זה ימחק לי את כל הנתונים ויחבר למחשב השני ואז ממילא יותר זה לא יתחבר למחשב שלי

אסף מורז
01-02-11, 20:53
אבל זה ימחק לי את כל הנתונים ויחבר למחשב השני ואז ממילא יותר זה לא יתחבר למחשב שלי

קודם כל בכדי לבודד את הבעיה נסה לעשות את מה שהצעתי לך קודם לכן. אם זה לא עוזר קח את העצה של אבי ואם הוא יתחיל לבצע סנכרון פשוט בטל אותו מייד באמצעות החלקה על גבי האייפון. אל תדאג, זה לא ימחק לך כלום כל עוד שתהיה מספיק זריז :)

arye770
01-02-11, 20:54
אבל הוא כבר יגדיר את האייפון לשימוש במחשב השני.

אסף מורז
01-02-11, 20:56
אבל הוא כבר יגדיר את האייפון לשימוש במחשב השני.

תקשיב טוב! סליחה שאני קצת תקיף אבל אם אתה רוצה עזרה אז בצע בבקשה את מה שנאמר לך אחרת לא נוכל לעזור לך. מספיק שהמחשב השני יזהה את המכשיר אפילו לשנייה אחת ב- itunes תוכל לנתק מיידית את הכבל ושום נזק לא יקרה. כך תוכל לבודד את הבעיה.

ליאור
01-02-11, 21:15
כדיי להעביר את כל האפליקציות (לא הפרצות ) לאיטינוס לאחר שמסתדרת הבעיה תלחץ על השם שלך (איך שאתה נקרא על האיפון שלך)בקליק ימיני על העכבר יהיה רשום לך כמה אפשריות תבחר בשלישית משהו עם p אני פשוט לא ליד האיטינוס לכן אני לא זוכר בעל פה .
כדיי להיות בטוחים תכתוב לי את האפשריות לפניי שאתה לוחץ , ואז אגיד לך איזה . אבל יש מצב שלא תצטרך רק אם תמחק את האיטינוס או תעבור למחשב אחר אז כדיי שהוא יעביר הכל חזרה לאיטינוס צריך לעשות את מה שאמרתי .בהצלחה

arye770
01-02-11, 22:15
תקשיב טוב! סליחה שאני קצת תקיף אבל אם אתה רוצה עזרה אז בצע בבקשה את מה שנאמר לך אחרת לא נוכל לעזור לך. מספיק שהמחשב השני יזהה את המכשיר אפילו לשנייה אחת ב- itunes תוכל לנתק מיידית את הכבל ושום נזק לא יקרה. כך תוכל לבודד את הבעיה.

תודה אסף. סליחה שאני משגע, אבל אתה צריך להבין שאם יקרה משהו "אתה" יודע לסדר בשניה, "אני" לעומת זאת יסתבך חבל על הזמן. אין לי בכלל תלונות על זה שאתה כעסת למה אתה בכלל עוזר לי ואתה לא חייב לי כלום! לכן אני שוב אומר תודה.

לענייננו, חיברתי את האייפון למחשב אחר הוא מיד זיהה אותו וחיבר לאייטונס. (הוא לא היה מחובר אליו קודם אף פעם) סתם כשסימנתי באפשרויות לסינכרון את ה"apps" הוא ישר סימן לי על המשך שהוא ימחוק לי את כל האפליקציות אם אני ילחץ סינכרון.
השאלה למה אצלי הוא פשוט לא מזהה שחיברתי את האייפון בכלל?

Alonchuk11
01-02-11, 23:10
גם לי הייתה את אותה הבעייה בדיוק.... האפשרות היחידה שמצאתי לעשות זה להסיר את האייטיונס לגמרי כולל "apple application support" ו "apple mobile device support" לאחר שהסרתה אותם תבצע רסטאר למחשב, תתקין מחדש את האיטיונס (הוא גם יתקין מחדש את שתי התוכנות האחרות שהסרת)... זה מה שפתר לי את הבעייה אבל זה מחק את כל האפליקציות אז תגבה אותם בתיקיה אחרת....

arye770
01-02-11, 23:32
גם לי הייתה את אותה הבעייה בדיוק.... האפשרות היחידה שמצאתי לעשות זה להסיר את האייטיונס לגמרי כולל "apple application support" ו "apple mobile device support" לאחר שהסרתה אותם תבצע רסטאר למחשב, תתקין מחדש את האיטיונס (הוא גם יתקין מחדש את שתי התוכנות האחרות שהסרת)... זה מה שפתר לי את הבעייה אבל זה מחק את כל האפליקציות אז תגבה אותם בתיקיה אחרת....

ניסיתי גם להסיר את הכול ולא עזר

Eli
02-02-11, 02:40
לא הבנתי, כשכנסת את המכשיר למצב dfu וחיברת למחשב האייטונס זיהה אותו?

וכשאתה מחבר את המכשיר למחשב הוא מטעין את המכשיר? במחשב שלי יש לך תקייה של מצלמה דיגיטלית?

במידה והמחשב מזהה והאייטונס לא מזהה זה כבר בעיה אחרת.
תבדוק אם ה-ifunbox מזהה לך את האייפון...

**תסביר את עצמך, המחשב לא מזהה את האייפון? או האייטונס לא מזהה את האייפון?**

ותיהיה רגוע יש פתרון להכל בחיים.. גם לחיים עצמם ;-)