ברוכים הבאים לקהילת iphoneil.net - פורום אייפון ישראל
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2
    משתמשים
    מכשיר: iPhone 2G 4GB SF
    גרסת מכשיר: 3.1.2 - JB
    חברת סלולר: אורנג'
    מידע - אהבתי
    תודה
    0
    קיבל 0 תודות ב- 0 הודעות שונות

בעיות גיבוי ובלוטוס לאחר שדרוג ל- 6.1.3

שלום,
    מאז שעדכנתי גירסה ל- 6.1.3, נדפק לי האייפון ואני די תקוע עכשיו. אי אפשר לעשות גיבוי וגם הבלוטוס לא עובד. אני מקווה שיש מי שיודע לעזור, בתודה מראש!

מיד אסביר את הבעיה, אך ראשית אני רוצה לציין שאני כותב את אותה הודעה בפורום של אייפון וגם באייטיונס כי הבעיות בשניהם, וגם ב- ios6.
    פרטים טכניים: אייפון 4 לא פרוץ גירסה 6.1.3, אייטיונס 11.0.3, במחשב – ווינדוס XP.

גיבוי
    לפני כשבועיים החלטתי לעדכן סוף סוף מגרסה 4…. לגרסה העדכנית. הוא טען שקודם יהיה גיבוי ואז הוא יעדכן את גרסת האייפון וגם את האייטיונס. טוב, למה לא? אלא שקודם הוא מחק לי הכל, אחר כך עדכן גרסאות ואז - "אוי, אני לא מצליח לעשות שחזור גיבוי... בלה בלה בלה". בקיצור מחק לי הכל, אולי אני מפספס עוד איזשהו מידע שנמסר לי ממנו, אבל בסופו של דבר הייתי חייב להגדיר אותו כ"אייפון חדש". מילא שהוא לא הצליח לגבות ושהוא מחק לי הכל, חשבתי שמעכשיו אעשה גיבוי, אך אני לא מצליח. בתחילה קיבלתי איזו הודעה עם error -50, בהמשך, אחרי שניסיתי כמה דברים, הודעה זו נעלמה. עוד דבר מעניין הוא שקודם, ברגע שהייתי מפעיל את אייטיונס, הייתה הודעה שקשורה ל- mdCrashReportTool, ועכשיו זה כבר לא מופיע. נכון לעכשיו, בנסיון גיבוי מופיעה הודעה של מיקרוסופט ש- MobileBackup צריכה להסגר, ואז כמובן הודעה מאייטיונס שהוא לא מצליח לגבות (because the backup session failed). אני מניח שזה מקור הבעיה.
    מה ניסיתי עד עכשיו? (מתוך הצעות בפורומים השונים)
    מחקתי את הגיבוי (הישן מאוד) שהיה באייטיונס; מחקתי שתי תיקיות: Backup, Cashe, הפעלתי CMD והרצתי את הפקודה: netsh winsock reset (אבל לא הצלחתי להפעיל אותו כאדמיניסטרטור); שיניתי את הזמן של המחשב (לאיזשהו זמן בארה"ב, יש משהו ספציפי?); הסרתי את כל התוכנות של אפל והתקנתי מחדש; ניסיתי שוב את כל הדברים הנ"ל; ניסיתי שוב בסדר אחר בשביל לבלבל את האויב; לחצתי חזק יותר על העכבר;מה שכן – לא הצלחתי להפעיל את אייטיונס כאדמיניסטרטור. הוא טוען שהסיסמא לא נכונה, למרות שעד עכשיו לא הייתה בכלל סיסמא ועכשיו הגדרתי סיסמא חדשה.
    האם מישהו מכיר את הבעיה? ופיתרון? מה זה "רסטור" לאייפון – האם זה שוב ימחק לי הכל?

בלוטוס
    מאז כל הסיפור הנ"ל גם האוזניית בלוטוס לא עובדת. זה עובד רק בפעם הראשונה: אני מפעיל את החיפוש, הוא מזהה את האוזנייה (Motorola HS805) ומתחבר ואז הכל מתפקד. אחרי שאני מכבה את האוזנייה, זה כבר לא יעבוד אם אפעיל אותה שוב. רק אם אעשה "שכח התקן זה" ואגדיר מחדש.
    ניסיתי לעשות הארד ריסט שלא עזר לכלום. האם איפוס הגדרות רשת זה משהו שקשור? איך משחזרים את ההגדרות האלה...?

חוץ מזה רציתי לשאול אתכם, גם אצלכם הגרסה הזו גורמת לאייפון להיות איטי? אין שום אפשרות לחזור לגרסה ישנה יותר שעובדת לשם שינוי? למה אתם כל כך מאוהבים באייפון? כל הרעיון של המוגבלות של האייפון זה שיהיה אפשר לסמוך עליו ושהכל יעבוד, לא? אז למה זה לא ככה???

שוב, תודה לכל מי שיכול לעזור.

איל

מנהל ראשי
    מכשיר: iPad 2 Wifi 16GB SF
    גרסת מכשיר: 5.1.1 - JB
    חברת סלולר: גולן טלקום
    מידע - אהבתי
    תודה
    18
    קיבל 162 תודות ב- 155 הודעות שונות
    אשכול משולש!
    המשך התמיכה תינתן כאן: בעיות גיבוי ובלוטוס לאחר שדרוג ל- 6.1.3
    ננעל!

הגרלות לכל משתמשי הפורום-סיכוי גדול לזכות!
    והפעם: כרגע אין הגרלה, אך ההגרלה הבאה תגיע בקרוב

וגם: צוות הפורום מחפש מנהלים חדשים - שווה כניסה!

וגם: סיפור שקרה לי עם סלקום

חושב שאתה מתאים לניהול בפורום? שלח הודעה פרטית לoad107 ואולי תנהל!

אוהד (oad107) מנהל ראשי בפורום iphoneil

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •  
בחזרה לראש הפורום